Čistenie kobercov kotúčovým strojom od 1 €/m²
Čistenie čalúnení od 7 €/sedacie miesto

 

Hĺbkové čistenie kobercov

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vykonáva upratovacie služby už 20 rokov pre mnoho významných zákazníkov po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Odbornosť a profesionalita našich zamestnancov zabezpečuje vysokú kvalitu vykonanej práce, s ktorou budú naši zákazníci veľmi spokojní. V odbore upratovacích služieb patríme k profesionálom ako vo vykonanej práci, tak aj v servise ponúkaných činností, pri ktorých používame najmodernejšie účinné technológie. Na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov používame strojovú metódu, ktorá veľmi kvalitne zbaví Vaše koberce všetkých nečistôt, koberec vydezinfikuje, zničí všetky roztoče a zároveň Vám naša kvalitná chémia Bosch RTS spolu s modernými kotúčovými strojmi a vysokotlakovým trojmotorovým turbo vysávačom príjemne oživí celkový vzhľad vášho koberca. Strojový spôsob čistenia kotúčovým strojom považujeme za jediný možný postup, ako dokonale koberec vyčistiť od všetkých usadených nečistôt a alergénov. Garantujeme, že ak nevyčistíme koberec my, potom to iná firma nedokáže. Vhodné čistenie napomáha k zvýšeniu životnosti vašich kobercov a to odstraňovaním hĺbkových nečistôt. Zároveň udržujete vynikajúci vzhľad vášho koberca. Extrakčná metóda čistenia, ktorú používajú niektoré upratovacie firmy, nie je vhodná pre dokonalé čistenie kobercov. Táto metóda je založená na princípe vstreknutia chémie do koberca a rýchleho odsatia. Chémia sa nedostane do hlbokej štruktúry koberca a po zaschnutí zostávajú na koberci fľaky.

 

koberce 1

 

Ručné čistenie čalúnenia

Firma A SERVIS LIPKA je schopná kvalitne vyčistiť sedačky, matrace, postele, sedacie súpravy, stoličky, kreslá a čalúnenie. Na ručné čistenie čalúnenia používame účinnú chémiu Bosch RTS, ktorá sa ručne za pomoci jemnej kefy s dlhým vlasom napení a zapracuje do textílie. Na záver použijeme vysokotlakový trojmotorový vysávač so špeciálnou hubicou na čalúnenie, ktorý vysaje všetky uvoľnené nečistoty, alergény, nežiaduce pachy a vysuší čalúnenia takmer dosucha. V niektorých prípadoch a to celkom výnimočne, používame na určité typy pevných tkanín, ktoré sú veľmi znečistené, ručnú AKU kotúčovú kefu.

 

cisteni-calouneni

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zaoberá nielen hĺbkovým strojovým čistením kobercov, ale vykonáva aj odstraňovanie graffiti a antigraffitovú ochranu, umývanie, čistenie a leštenie okien, výkladov a všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je predovšetkým vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, po dohode čistíme markízy, alebo žalúzie a lamely. Čistíme fasády pieskovaním, a to abrazívnou metódou čistenia, ktorá sa úspešne používa aj na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn apod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejším spôsobom použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok, starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, keďže je schválená Pamiatkovým úradom SR. Špecializujeme sa aj na čistenie a opravu fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvorbe vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu.