Odstránenie graffitov z neošetrenej plochy od 15 €/m²

 

V Českej republike realizuje firma A SERVIS LIPKA ako jediná, komplexný servis na odstránenie graffitov, kvalitnú antigraffitovú ochranu a servis odstránenia graffitov s naším AGO. Tieto služby vykonáva nielen v ČR, ale aj na Slovensku a najnovšie aj v Rakúsku. Naša firma realizuje služby odstránenie graffitov, ochrany proti grafitovému znečisteniu a vandalizmu, antigraffiti náterov, antigraffiti nástrekov, odstránenia graffitov, čistenia grafitov, odstraňovania aj najmenšieho graffitového znečistenia hneď, strhnutia a odstránenia plagátov a nedovolených polepov, stop sprejom, stop nedovoleným graffitom účinnou prevenciou, kvalitnej antigrafitovej ochrany.

 

Odstránenie graffiti

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zaoberá odstránením graffitov z fasád. No toto odstránenie graffitov sa nezaobíde bez odstránenia aj fasádnej farby, preto je nutné si ju nechať znovu namiešať a naši pracovníci ju po odstránení graffitov opäť nanesú na plochu. Vhodné je samozrejme natrieť fasádu špeciálne antigraffitovou impregnáciou. Pri veľmi pórovitých a hrubých omietkach sa nám pri odstraňovaní graffitov môže stať, že odstránime aj farbu fasády. Graffity sa musia čo najviac zoslabiť a následne sa pretrú fasádnou farbou. Ak sa zamaľujú graffity bez ich stenčenia, prestupujú viditeľné pôvodné kontúry a finálny výsledok nie je efektívny.

 

OG 2

 

Antigrafitový náter

Na antigrafitový náter poskytujeme najlacnejšie cenu na Slovensku a to od 4 €/m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchov je nutné naniesť 6 – 12 vrstiev. AGO možno aplikovať aj na marmolit, a to v 3 – 5 vrstvách v cene do 20 €/m². Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ju môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad + 10°C. Ošetrenie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom.

Postupujeme tak, že graffity odstránime a potom nanesieme tzv. Jednorazový náter Bellizoni, ktorý docieli to, že je ochrana zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac. Ak vykonáme antigraffiti náter alebo nástrek na Vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, no už aj v Rakúsku odstrániť graffity do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie z našich AGO. Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffit, my ho odstránime, tak na tomto konkrétnom mieste ZADARMO aplikujeme novú vrstvu AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme novú AGO, ktoré bolo oslabené našou odstraňovacou činnosťou. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m². Hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné že nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffitov.

 

AGO hl.

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj iné služby ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnaciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazivo t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier, hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Naše služby ponúkame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.