Ošetrenie podláh ochrannou samoleštiacou emulziou – fluatácia od 2 €/m²
Strojové čistenie tvrdých podláh od 1 €/m²

 

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. patrí medzi profesionálne upratovacie služby. Počas niekoľkých rokov sme sa vypracovali v premyslenú kompaktnú upratovaciu firmu so širokým poľom pôsobnosti a svoje skúsenosti neustále vyvíjame. Máme spoľahlivých zamestnancov, na ktorých sa môžete vždy obrátiť, radi Vám s Vašou požiadavkou poradia. Jednou z našich špecializácií je hĺbkové strojové čistenie podláh vrátane impregnácie, ochrany podláh, voskovania podláh, nanoimpregnácie a ošetrenia podláh pre bežnú údržbu podlahových materiálov

 

Kvalitné voskovanie podláh

Ošetrenie podláh ochrannou samoleštiacou emulziou – fluatácia od 2 €/m²

 

Voskovanie podláh spadá do kategórie konzervácie povrchu a ochráni ho pred nadmerným opotrebením aj pred zbytočným znečistením. Našu starostlivosť o podlahu Vám poskytneme vo Vašej firme a v domácnosti. Vďaka osvedčeným postupom, použitiu profesionálnej chémie a moderných prístrojov si už nemusíte robiť starosti s údržbou Vašich podláh. Náš team skúsených pracovníkov profesionálne vyčistí a ošetrí Vaše podlahy hoci aj za jediný deň.

V prípade požiadaviek klienta na zvýšenie odolnosti elastickej či tvrdej podlahovej ochrany, ponúkame po celkovom vyčistení následnú aplikáciu polymérovej ochrany, tzn. voskovanie podlahy alebo impregnáciu podlahy. Získate tým radu výhod, napríklad: na podlahách nie sú tak vidieť stopy, má mierny protisklz, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje, farebnosť škár medzi dlažbou sa Vám nezmení a veľmi výrazne predĺži životnosť podláh. Pri voskovaní -fluatácii dávame na podlahu prevažne pololesklý vosk, ktorý sa nám aj našim zákazníkom najviac osvedčil. Vosk musíme do podlahy votrieť 2-3x tak, aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá zaistí podlahe pružnosť, elasticitu, protisklz. Používame kvalitný nemecký pololesklý vosk PKD – odolný polymér s dobrou životnosťou. Potrebujete odstrániť starý vosk (polymér) z podlahy a naniesť novú ochranu? Pre získanie úplne nového vzhľadu nemusí byť pôvodná podlaha odstránená (strhnutá).

 

voskování 1

 

Na očistený povrch pôvodnej podlahy bude aplikovaná úplne nová ochrana – presne podľa priania zákazníka. Prípadné poškodenia povrchu budú zjednotené a škáry zatmelené. Následne bude nanesený nový náter, ktorý bude uzavretý ďalším permanentným transparentným protišmykovým náterom s extrémnou odolnosťou voči mechanickému a chemickému zaťaženiu. Takto vykonaná renovácia je významne lacnejšia ako novo položená podlaha a užívateľ profituje tiež z toho, že nečistoty odpudzujúci a extrémne odolný permanentný náter znižuje zároveň náklady na bežné čistenie v ďalších rokoch až o 30%. Fluatáciu podláh alebo tiež voskovanie podláh vykonávame pre všetky typy podlahových krytín (parkety, PVC, marmoleum, betón, mramor, …) vždy vhodným prípravkom. Vosk alebo fluatačný náter možno v závislosti od typu povrchu dodať aj v rôznych úpravách napr. mat, lesk, vysoký, lesk.

 

Strojové čistenie podláh

Strojové čistenie podláh kotúčovým strojom od 1 €/m²

 

Strojové čistenie podláh vykonávame strojovo – kotúčovým strojom, ktorý zaručí detailné a hĺbkové čistenie. Na tento kotúčový stroj používame dva nadstavce. Buď použijeme nadstavec tzv. držiak padov alebo silonovú kefu. Existuje tiež tretí nadstavec, ktorý možno využiť. Jedná sa o tvrdý drôtený kotúč Tinex. Kotúčový stroj je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Kvalitné strojové čistenie podláh je dané tým, že váha kotúčového stroja sa blíži k 40 kg na približný priemer kotúča cca. 40 cm a na jeho hlavu je možné ešte pridať závažia cca. 10 – 15 kg. Tento jednokotúčový stroj využívame na čistenie dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových podláh, liatych podláh alebo kameninových podláh. Dokážeme pomocou vhodnej chémie generálne hĺbkovo vyčistiť akúkoľvek podlahu.

Náš postup strojového čistenie podláh:

Najprv si zvolíme pre konkrétnu podlahu vhodnú kefu a potom zvolíme správnu chémiu, čo je veľmi dôležité. Podlahu kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. Následne roztok s naviazanými nečistotami odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Táto hubica je napojená na vysoko výkonný vysávač (cca. 2400 W), ktorý dokáže veľmi kvalitne odsať všetku nečistotu. Na záver podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku. Pri čistení podláh je dôležité aplikovať šetrnú čistiacu chémiu, ktorá nepoškodí podlahu. Na stave a vzhľade akejkoľvek podlahoviny, či už sa jedná o podlahovinu prírodného alebo umelého pôvodu, sa najviac prejavuje jej stav kyslosti alebo naopak zásaditosti povrchu. To následne vedie k rýchlejšej negatívnej zmene vzhľadu povrchu podlahoviny a následnému opotrebeniu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je upratovacia firma, ktorá kladie veľký dôraz na kvalitu, rýchlosť realizácie zákaziek a maximálnu spokojnosť klientov. Naším cieľom je zabezpečiť dôkladné hĺbkové vyčistenie rôznych povrchov v interiéri a exteriéri vrátane povrchovej ochrany vyčistených povrchov a materiálov v čo najkratšom čase s dlhodobým efektom.

 

myti-podlah-plzen

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. ponúka ďalšie tieto služby:

 

Strojové hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, strojové a ručné čistenie čalúnenia. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, spór zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Ďalšou metódou čistenia je pieskovanie, ktoré používame na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, olejových škvŕn a pod. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nepovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia sa odporúča pre okná so zlou dostupnosťou. Ďalšie naše činnosti nájdete na našich internetových stránkach http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na tel. č. +421 911 740 933.

The majority of writers are experts in a variety of areas, and are able https://techvig.net/short-tips-on-how-to-succeed-in-mba-program/ to compose on almost any subject. These writers will always consider the latest practices and incidents in addition to prior incidents when writing your research paper. An excellent essay writing company should have the ability to deal with technical fields. These are just a few of the reasons that you should hire a professional.

How to Write Nursing Papers

Students find nursing papers challenging. Although writing a nursing paper might appear daunting but they are essential for graduate school applications. If you are struggling to write a nursing essay Here are help me write my nursing research paper some guidelines to help you. These steps will help you write a top-quality piece that reflects your academic level. Once you have the basic structure down, you can proceed to the more difficult aspects of your assignment.